KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454305

nr 1745 4305

Oidentifierad konstnär. Signerad Boucher, Frankrike. Olja på duk, 39x31 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:58:34

1/12 18:39:54 1      Vinnande bud